Детско спално бельо

Спален комплект за кошара

Спален комплект за кошара снимка 1

Арт. №: р85
Тегло: 1.500 кг.
Размери: 110 x 160 см.цена: лв.  
 бр. 


Спален комплект за кошара от 100% памук - бархет.

Долен чаршаф 110/160см. + олекотена завивка 110/160см. + калъфка 40/50см.« назад